Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

ΣΥΝΤΟΜΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΟΣ ΑΡΧΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ FORUM

Αρχικά,

-πατάμε λίγο κάτω απο το topic το κουμπί a5ktmx.jpg ή κάνουμε Reply("τέρμα κάτω στη σελίδα ") γράφοντας κάτι και πατάμε post..

Αφού εμφανιστούν τα Link πατάμε πάνω και μεταφερόμαστε σε ενα hoster (easybytez,uploaded κτλ)

- Από 'κει και πέρα (για τους free users) περιμένουμε ενα μικρό χρονικό διάστημα (όσο αναφέρει ο ανάλογος Hoster) και πατάμε Download...

-Το(α) αρχείο(α) θα κατέβει σε μορφή rar h zip ...Αποσυμπιέζουμε και τέλος...

• Like 18

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση

καλημερα , πατησα thanks μου εβγαλε τα link αλλα δεν μπορω να πατησω πανω τους, μηπως πρεπει να κανω copy-paste? eyxaristv

καλημερα , πατησα thanks μου εβγαλε τα link αλλα δεν μπορω να πατησω πανω τους, μηπως πρεπει να κανω copy-paste? eyxarw

επιλέγεις όλο το ligk πατάς δεξί κλικ άνοιγμα σε νέο παράθυρο  

Όταν είσαι free user αν μια ταινία έχει 8 link για παράδειγμα, κάνει 1 ωρα σχεδόν για το κάθε link και 150 δευτερόλεπτα μέχρι να ενεργοποιηθεί το επόμενο link δηλαδή θες περίπου 8μιση ώρες για να κατέβει όλη η ταινία και κάθε μια ώρα να ελέγχεις το pc αν ολοκληρώθηκε το download του κάθε link......δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.... :(  :(  :(

• Like 1

ti prepei na kanw gia na katevasw vivlio pdf? anoixa account sto easybytez alla den emfanizete tipota...kai twra???ek

ekana opws deixnei to video sto easybytez dld "free URL leech" alla mou bgazei "File download failed:404 Not Found"

psaxnw to Filename:90850

kammia idea?

εχω πληρωσει για premium easybytez και μου εχεται στηλει το login και το password αλλα δεν ξερω πως να συνδεθω για γρηγορο κατεβασμα....καποιος που μπορει να βοηθησει?

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα